Ana sayfa Genel Uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu!

Uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu!

Yetkililer adamın uçağın iniş takımı bölgesinde altı saat 45 dakika gizlendiğini, uçuş esnasında gizlendiği bölgede hava ısısının ölümcül olabilecek seviyeye düştüğünü söyledi.

AMSTERDAM, Schiphol Airport Havalimanı’na iniş yapan uçağın iniş takımı bölgesinde Nijerya’da gizli olarak uçağa giren ve kaçak yollarla Hollanda’ya kaçmak isteyen adamın cansız bedeni uçağın tekerleklerinin arasında donmuş bir şekilde bulundu.

ucagin-inis-takimna-gizlenen-adam.jpg

ucagin-inis-takimna-gizlenen-adam-003.jpgNijerya’dan Amsterdam’a iniş yapan bir uçağın iniş takıma gizlenmiş bir insana ait ceset bulundu.

Polis, kimliğini tespit etmeye çalıştığı adamın asıl ölüm sebebini araştırırken adamın düşük hava ısısı nedeniyle donmuş olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyledi.

ucagin-inis-takimna-gizlenen-adam-001.jpgYetkililer adamın uçağın iniş takımı bölgesinde altı saat 45 dakika gizlendiğini, uçuş esnasında gizlendiği bölgede hava ısısının ölümcül olabilecek seviyeye düştüğünü söyledi.

ucagin-inis-takimna-gizlenen-adam-002.jpgYetkililer, daha önce de birçok kişinin başka ülkelere kaçmak için genel olarak uçakların iniş takımı bölgesine saklandıklarını söyledi. Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.

 

BİR CEVAP BIRAK