Ana sayfa Havayolları Pegasus’un yeni hattı Antalya-Kişinev

Pegasus’un yeni hattı Antalya-Kişinev

Havayolu şirketi Pegasus, Antalya’dan direkt uçuşlarının sayısını artırmaya devam ediyor.

Havayolu şirketi PegasusAntalya‘dan direkt uçuşlarının sayısını artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Moldova‘nın başkenti Kişinev‘e direkt seferlerin başlaması planlanıyor.

Havayolu şirketi Pegasus, Antalya’dan direkt uçuşlarının sayısını artırarak Moldova’nın başkenti Kişinev’e direkt sefer başlatıyor.

Pegasus Havayollarından yapılan yazılı açıklamaya göre, Antalya’dan Kişinev’e düzenlenecek seferlerin ilki 23 Nisan tarihinde gerçekleşecek. Pegasus’un Antalya-Kişinev uçuşları, Antalya Havalimanı’ndan Kişinev Uluslararası Havalimanı’na Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 22.30’da, Kişinev Uluslararası Havalimanı’ndan Antalya Havalimanı’na ise Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 03.15’te düzenlenecek. Yeni hattın biletleri 94,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Ayrıca Pegasus Hava Yolları yeni hattı Kişinev’e Antalya üzerinden bağlantılı olarak yurt içinde AdanaAnkaraİstanbul Sabiha GökçenKayseri ve Trabzon hatlarından, yurt dışında ise Amsterdam, Berlin, Beyrut, Stokholm, Düsseldorf, Kıbrıs-Ercan, Cenevre, Londra-Stansted, Stuttgart ve Tel Aviv hatlarından ulaşım imkanı sunuyor.

Pegasus'un yeni hattı Antalya-Kişinev

BİR CEVAP BIRAK