Ana sayfa Havayolları Pegasus’tan yurt dışı uçuşları için 1 Euro kampanyası

Pegasus’tan yurt dışı uçuşları için 1 Euro kampanyası

Pegasus’tan 1 Euro’ya yurt dışına uçuş imkanı…

Pegasus Hava Yolları, 300 bin yurt dışı biletini 1 Euro artı vergilerle satışa sundu.

Pegasus’un 2021-2022 sonbahar kış sezonu yurt dışı biletlerinin 1 Euro artı vergilerle satışa sunulduğu açıklanırken, biletleme tarihinin 20 – 24 Ocak olduğu ve kampanya için 300 bin bilet ayrıldığı bilgisi verildi.

Kampanya kapsamında uçuş tarihleri ise 31 Ekim 2021 – 26 Mart 2022 olarak açıklandı.

Kampanya koşullarına ilişkin detaylar şu şekilde:

Satış Tarihi: 20-24 Ocak 2021 (Türkiye yerel saatine göre 20 Ocak 2021 saat 08:00’dan itibaren 24 Ocak 2021 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

 

Uçuş Tarihi: 31 Ekim 2021 – 26 Mart 2022

 

Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Aşağıda listelenen uçuşlarda toplam 300.000 koltuk için geçerlidir.

 

Ücret: 1€ + Vergiler (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

 

Koltuk Adedi: Ücret duyurusu, ilgili ücret sınıfından sunulan koltuk adedi sayı ile sınırlı olup toplam 300.000 adettir. Bu koltuklar tükendiği anda ücretler değişecek ve bu ücret duyurusuna tabi olarak hiçbir hak talebinde bulunulamayacaktır.

 

Ücret duyurusu sadece Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir. Aktarmalı uçuşlar için geçerli değildir.

 

Ücret duyurusu yurt dışı uçuşlarda Süper Eko paket ücreti için geçerlidir. Yurt dışında Süper Eko dışındaki paketler için o paketin ücreti geçerlidir. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

 

Bu kampanyadan satın aldığınız biletleri ceza ödemeden değiştirebilir, açığa alabilirsiniz. Değişiklik yaptığınız durumda yalnızca iki bilet arasındaki ücret farkını ödeyerek (Eğer değişiklik yapılan uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücreti, ilk uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücretinden yüksek ise) biletinizi değiştirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK