Ana sayfa Havayolları THY’den hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin açıklama

THY’den hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin açıklama

Türk Hava Yolları (THY), corona virüs tedbirleri kapsamında hafta sonu kısıtlama saatlerinde uçuşu olan yolcularla ilgili açıklama yaptı. THY’den yapılan açıklamada ”Hafta sonu kısıtlama saatlerinde bileti olan yolcular uçuş belgeleriyle seyahat edebilir” denildi.

THY'den hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin açıklama
Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşaviri Yahya Üstün, İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelge ile hafta sonundan itibaren sokağa çıkmanın yasak olduğu saatlerde uçuşu olan yolcuların etkilemeyeceğini açıkladı.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, sokağa çıkma yasaklarının olduğu saatlerde uçuşu olan yolcuların, alınan önlemlerden etkilenmeyeceğini açıkladı.

Konuya ilişkin sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından açıklama yapan Üstün, yolcuların uçuş belgeleri ile birlikte havalimanına ulaşımlarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebileceğini bildirdi.

Üstün, “Değerli misafirlerimiz; Türk Hava Yolları olarak güvenli seyahat standartlarımız ile sizleri ağırlamaya devam edeceğiz. Hafta sonları, sokağa çıkmanın kısıtlandığı saatlerde uçuşu olan misafirlerimiz uçuş belgeleri ile havalimanı ulaşımlarını gerçekleştirebilirler” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK