Ana sayfa Dünyada Havacılık Singapur Hava Yolları’ndan 3 yeni deneyim paketi

Singapur Hava Yolları’ndan 3 yeni deneyim paketi

Singapur Hava Yolları, önümüzdeki birkaç hafta içinde Singapur’daki müşterilerimiz ve hayranlarımız için özel olarak küratörlüğü yapılan üç heyecan verici ve tamamen yeni girişimden oluşan Singapur Hava Yolları deneyim paketini başlatıyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle havacılık durma noktasına gelse de havayolları yeni hizmetlerini devreye almaya devam ediyor. Dünyanın en iyi havayolları arasında yer alan Singapur Hava Yolları (SIA), uçamayanlar için üç yeni uygulamayı hayata geçireceğini duyurdu.

Restaurant A380 @Changi: Dünyanın en büyük yolcu uçağı olan Airbus A380’de SIA’nın ödüllü hizmetiyle özel bir yemek deneyimi sunacak. Yemek yiyenler, her kabin sınıfı için özel menülerden seçim yapabilecekler. Seçenekler arasında, Singapurlu ünlü şef Shermay Lee tarafından tasarlanan özel Peranakan mutfağının en iyi yemeklerinin yanı sıra imzalı uluslararası tarifler de bulunacak.

A380’in özel öğle yemeği öncesi turu için sınırlı yerler mevcut olacak. Tüm yemek yiyenlere KrisShop indirimleri, hediye çantaları ve eğer ziyaretçiler geleneksel kıyafet giyerlerse ek hediyeler verilecek. Rezervasyonlar 12 Ekim 2020’de başlayacak ve Restaurant A380 @Changi 24 ve 25 Ekim 2020’de hizmet verecek.

Inside Singapore Airlines: Kasım ayındaki okul tatilinin iki hafta sonu boyunca tüm aile için çok çeşitli etkinliklerle birlikte eğitim tesislerinde özel bir perde arkası turu sunacak. Ziyaretçiler, SIA’nın 70 yılı aşkın geçmişini kapsayan bir tura çıkarılacak, pilotlar ve kabin ekibi ile etkileşim kurma fırsatı elde edecekler.

Çocuklar balon şekillendirme ve kendi batik güllerini yapma gibi el işi etkinliklerinin tadını çıkarabilecek. Ayrıca kabin ekibi olarak giyinme ve canlandırma yapma imkânları olacağı gibi kendi SIA sarong kebaya üniformalarını eve götürebilecekler.

Yetişkinler ise, uçuş simülatörü kullanmayı seçebilecekler, uçak içi premium şaraplardan bazılarını tadabilecekler, bir misafir karşılama ve hitabet atölyesine katılabilecekler.

SIA uçuşlarında servis edilen en popüler yemeklerden bazıları da satışa sunulacak. 1 Kasım 2020’de rezervasyonlar açılacak, turlar 21, 22, 28 ve 29 Kasım 2020 tarihlerinde yapılacak.

SIA @ Home: Kendi evlerinin rahatlığında dünyaca ünlü SIA uçak içi yemek deneyiminin keyfini çıkarmak isteyen müşteriler için hasırlandı. Şarap veya şampanya ile birlikte gelen özel First Class ve Business Class yemeklerini içeren 10 menü arasından seçim yapılabilecek. Seçilen pakete bağlı olarak sınırlı sayıda yemek takımı ve olanaklar da mevcut. SIA @ Home rezervasyonları için özel kabin ekibi konsiyer hizmeti 5 Ekim 2020’de açılıyor.

“Hiçbir yere uçuş” ve “kısa tur” yapılmayacak

“Singapur Hava Yolları’nı Keşfedin” projesi, kapsamlı bir pazar araştırmasının ve incelemelerin sonucu ortaya çıktı. Bu incelemelerde, projelerin Singapur Hava Yolları yolcuları ve halk tarafından oldukça çekici bulunması, projelerin çevresel etkileri ve finansal uygulanabilirliği gibi faktörler de dikkate alındı. Bir defaya mahsus olarak “kısa tur uçuşu” veya “hiçbir yere uçuş” fikri de başlangıçta düşünüldü ancak yapılan incelemeden sonra seçenekler arasına dahil edilmedi.

SIA Group CEO’su Goh Choon Phong, “Covid-19’un SIA Group tarafından düzenlenen uçuşların sayısını büyük ölçüde azaltması nedeniyle, bu süre zarfında hayranlarımız ve müşterilerimizle iletişim kurmamızı sağlayacak benzersiz projeler yarattık. Bu deneyimler, dünyaca bilinen kabin içi ürünlerimizi ve hizmetimizi özleyen sık uçan yolcularımızdan, ayrıcalıklı bir yemek deneyimi isteyen çiftlere, ailelere ve okulların tatil döneminde çocuklarıyla eğlenceli aktivitelerle dolu bir gün geçirmek isteyen ebeveynlere kadar herkes için bir şeyler sunuyor” dedi.

Son haftalarda yolcularının projelerine büyük ilgi gösterdiğini söyleyen Phong, “Herkese harika fikirleri ve önerileri için teşekkür etmek istiyorum. Gördüğümüz coşku ve tutku bizi cesaretlendiriliyor. Katkılarınız için minnettarız. Hepimiz Singapur Hava Yolları’nı keşfetmeniz için sizi ağırlamayı dört gözle bekliyoruz” diye konuştu.

BİR CEVAP BIRAK