Ana sayfa Güncel Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ) Personel Alım İlanı Yayımladı

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ) Personel Alım İlanı Yayımladı

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ), yayımlamış olduğu bir ilan ile farklı kadrolarda çok sayıda personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ), yayımlamış olduğu bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İlana göre,

ALIM YAPILACAK KADROLAR.

– Tesisler Kimya Teknisyeni, Proje Yönetim Uzmanı, Sigorta Uzmanı, Teknisyen, Genel Başvuru-Engelli Kadrosu, Kimyasal İşlemler Üretim Operatörü, Uydu Elektrik Sistem Mühendisi, Donanım Mekanik Tasarım Mühendisi, Tasarım Mühendisi, İmalat Mühendisi, Depo Sorumlusu, Boya ve Sızdırmazlık Uygulama Operatörü, Yazılım Geliştirme Mühendisi, Harekat Analiz Uzmanı, Mekanik Bakım Teknisyeni, İmalat Mühendisi, Alt Sözleşme Yöneticisi

ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

– Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Araç kullanabilen ve geçerli sürücü belgesine sahip (B Sınıfı ehliyet) olmak, Tecrübeli ya da tecrübesiz olmak, MS Office programlarına hakim olmak, Kadrolara göre belirlenen ilgili eğitim düzeyinden mezun olmuş olmak, Varsa, kadrolara göre belirlenen özel şartları taşımak.

BAŞVURU SÜRECİ

– TUSAŞ personel alım ilanı için başvuru süreci devam etmekte olup, son başvuru tarihi her bir kadro için farklılık göstermektedir.

– Yayımlanan personel alım ilanına ulaşmak ve ilanda yer alan kadrolara başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınıza kopyalayabilir ve erişim sağlayabilirsiniz.

https://goo.gl/MU5iVm

 

BİR CEVAP BIRAK