Ana sayfa Havayolları Yeni Güney Koreli Taşıyıcı KAIR Hava Yolları Sekiz Adet A320 Sipariş Etti

Yeni Güney Koreli Taşıyıcı KAIR Hava Yolları Sekiz Adet A320 Sipariş Etti

Hava yolu 2018’de düşük maliyetli uluslararası operasyonlara başlayacak.

Güney Koreli start-up havayolu şirketi KAIR Airlines, sekiz adet A320ceo’luk kesin siparişiyle yeni düşük maliyetli operasyonunu başlatmak için A320 Ailesi’ni seçtiğini açıkladı. Yeni havayolu Güney Kore’nin merkezi Cheongju’da olacak ve öncelikle Kuzey Doğu Asya’daki uluslararası hedeflere yönelik hizmetlere odaklanacak.

KAIR Havayolları Temsilci Müdürü ve Başkanı Byung Ho Kang, “Orta Güney Kore’yi Çin, Tayvan ve Japonya’daki hedeflerle bağlayan düşük maliyetli bir model geliştirmenin muazzam potansiyelini görüyoruz” dedi. “KAIR Havayolları, yolculara modern ve eğlenceli bir ürün sunarken, düşük tarifeli uçuşlarda noktadan noktaya hizmetlere odaklanacak. Yeni A320 uçakları, iş modelimiz ve müşterilerimiz için mükemmel olacak, en düşük işletme maliyetlerini tek koridor segmentindeki en geniş kabin ile birleştiriyor “dedi.

Airbus Müşteri Baş Müdürü John Leahy, “KAIR Havayolları tarafından geliştirilen iş modelinden etkilendik” dedi. “A320’nin sunduğu verimliliklerin KAIR Havayolları tarafından başarılı bir şekilde kalkış yapmaya katkıda bulunacağından, Kuzey Doğu Asya bölgesinde uçan yolcuların daha fazla tercih yapacağından eminiz. A320’nin KAIR Havayolları tarafından seçilmesi, bir kez daha, Asya’daki düşük maliyetli havayolları için tercih edilen seçenek olarak Airbus tek koridor ürün hattının konumunun altını çiziyor. ”

A320 ailesi dünyanın en çok satan tek koridorlu ürün yelpazesidir. Aile bugüne kadar 13.000’den fazla sipariş aldı. Dünya çapında yaklaşık 400 müşteriye ve operatöre 7.400’den fazla uçak gönderildi.

Dört boyut seçeneği ile (A318, A319, A320 ve A321), A320 ailesi 100 ila 240 yolcu koltuğu içerebilir. Aile, tek koridor pazarında en geniş kabini, 18 “genişliğinde Ekonomi koltuklarıyla standart olarak sunuyor.

Airways Haber | Çeviri Ekibi

BİR CEVAP BIRAK