Ana sayfa Güncel Borajet THY Anlaşmazlığı

Borajet THY Anlaşmazlığı

SBK Holding tarafından satın alınan Borajet’te her gün yepyeni bir gelişme yaşanmaya devam ediyor.

Pazartesi Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan AnadoluJet eski Pazarlama Müdürü Zekeriya Coştu, ertesi gün işten ayrılmış.

Kamuoyu, konuyu airporthaber.com web sitesinden öğrendi. Fakat enteresan bir şekilde bu haberi adı geçen haber sitesi aynı gün içinde yayından kaldırdı.

Coştu’nun halen AnadoluJet’te Analist olarak görevine devam ettiği iddialarının gündemde olduğu bu dönemde airporthaber.com’un bu haberi hızlıca yayından kaldırması akıllara birçok soru işaretini de beraberinde getiriyor.

Son zamanlarda THY yönetiminin çeşitli yayın kuruluşları iyi ilişkiler geliştirip bu yayın kuruluşlarını hem kişisel PR’ları hem de THY adına olumsuz haber yapmamaları yönünde yönlendirdiği açık açık konuşulmakta. Acaba Airporthaber.com bu haberi yayından kaldırması da yine bu yönde bir gelişme mi?

THY’de aktif olarak çalışan Zekeriya Coştu, neden Borajet’te bir gün çalışıp eski görevine döndü? Borajet’te çalıştığı dönemde THY’deki işinden ayrıldı mı? Ayrıldıysa eski görevine hemen nasıl döndü?

THY kaynaklarından aldığımız duyumlara göre imza aşamasında olan wet lease anlaşması iptal edildi. Zekeriya Coştu’nun bu göreve getirilmesinin bu anlaşma ile bir ilişkisi var mı?

BİR CEVAP BIRAK