Ana sayfa Güncel İptal Edilen Uçak Biletlerine Fark İstenmesine Tepki

İptal Edilen Uçak Biletlerine Fark İstenmesine Tepki

İstanbul Atatürk Havalimanında yolcular, iptal edilen seferler için bilet farkı ödetilmesine tepkili.

Kar yağışı nedeniyle yaşamın adeta felç olduğu İstanbul’da deniz ve uçak seferleri iptal edildi. Atatürk Havaalanı’ndaki bekleyişin tam bir çileye dönüştüğü yurttaşlar, “Havadan dolayı iptal edilmesini anlarım da parasını ödediğimiz biletin farkını bize ödetmeleri fırsatçılıktır” diyerek tepki gösterdi.

İstanbul’da 2 gündür etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Olumsuz hava koşulları Atatürk Havalimanı’nda iç hat seferlerinin aksamasına neden oldu. Havaalanı bilet gişelerinde her geçen saat kuyruk uzarken, bileti iptal edilen veya ertelenen yurttaşlar için durum tam bir çileye dönüştü.

Havaalanının koridorları hınca hınç dolarken kimi yolcular da gidecek yer bulamadığından geceyi de demir banklar üzerine geçirmek zorunda kaldı.

YURTTAŞLAR İSYAN ETTİ!

İki gündür memleketi Ordu’ya gitmek için havalimanı yolcu bekleme salonunda kalan İhsan Yıldırım, Onur Air’den aldığı biletin ertelendiğini ve üzerine her defasında fark ödemek zorunda bırakıldığı için mağduriyetinin arttığını söyledi. Dün geceyi havaalanında, demir bir bankın üzerinde geçirdiğini belirten Uğur Korkmaz ise, “Otele gidecek param yok. Arkadaşım da çok uzakta oturuyor. Mecbur burada bekleyeceğim” dedi.

Bileti iptal edilen yurttaşlardan Hanefi Kılıç de, “Havadan dolayı iptal edilmesini anlarım da parasını ödediğimiz biletin farkını bize ödetmeleri fırsatçılıktır” diyerek tepki gösterdi.

BİR CEVAP BIRAK