Ana sayfa Havayolları İzmir, Antalya, Adana ve Bodrum seferlerine yeniden başlıyor

İzmir, Antalya, Adana ve Bodrum seferlerine yeniden başlıyor

Qatar Airways, İzmir, Adana, Bodrum ve Antalya Havalimanı uçuşlarına yaz tarifesi ile sezonluk olarak yeniden başlayacağını duyurdu.

Sunduğu esnek rezervasyon seçenekleri ve aldığı son teknoloji güvenlik önlemleri ile pandemi süresince öne çıkan Qatar Airways, İstanbul, Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa Havalimanları’na ek olarak İzmir, Adana, Bodrum ve Antalya Havalimanı uçuşlarına sezonluk olarak yeniden başlayacağını açıkladı. Qatar Airways’in bu uçuşları Airbus A320 tipi uçaklarla gerçekleştirilecek.

Havayolu yaz tarifesiyle birlikte; 12 Mayıs itibarıyla haftada 3 uçuş ile Bodrum’a, 11 Haziran itibarıyla haftada 3 uçuş ile Adana’ya, 12 Haziran itibarıyla haftada 3’er uçuş ile İzmir’e ve Antalya’ya uçmaya başlayarak temmuz sonuna kadar Türkiye uçuşlarını haftalık 51 sefere çıkarmış olacak.

Doha merkezli havayolu, açıklamasında, bu uçuşlar ile Türkiye havacılık pazarına olan güvenlerinin tam olduğunu bir kez daha ıspatlamış olacağını bildirdi. Qatar Airways yapacağı bu uçuşlarla Türkiye’de birçok noktayı dünyaya bağlayacak.

BİR CEVAP BIRAK