Ana sayfa Havayolları SunExpress’ten boş orta koltuk imkânı

SunExpress’ten boş orta koltuk imkânı

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, sağlıklı seyahat etmek isteyenler için orta koltuk boş uygulamasını başlattı. Orta koltuklar iç hatlarda 59,99 TL, dış hatlarda ise 39,99 eurodan başlayan fiyatlarla rezerve edilebilecek.

Yolcularının ve uçuş ekiplerinin sağlıklı ve emniyetli seyahati için gerekli tüm tedbirleri alan SunExpress, daha rahat seyahat amacı ile ek ücret karşılığında orta koltuğu da rezerve etme imkânı sunmaya başladı.

SunExpress yolcuları, artık mevcut rezervasyonlarına ilave olarak iç hatlarda 59,99 TL, dış hatlarda ise 39,99 eurodan başlayan fiyatlarla yanlarındaki orta koltuğun boş kalmasını sağlayabilecek.

SunExpress’in Ticaret Direktörü Peter Glade, “Bizimle seyahat eden yolcularımızın kendilerini güvende hissetmeleri daima önceliğimizdir. Son dönemlerde misafirlerimizin yanlarındaki orta koltuğu da rezerve etme yönündeki yoğun taleplerini dikkate aldık. Onların bu süreçte daha rahat ve kaygısız seyahat edebilmelerini sağlayacak bu hizmeti hayata geçirmiş olmaktan dolayı mutluyuz. Yolcularımıza ve uçuş ekiplerimize sağlıklı ve emniyetli bir seyahat deneyimi sunabilmek için gerekli tüm önlemleri almaya devam ediyoruz” dedi.

SunExpress’in ilave koltuk hizmetinden yararlanmak isteyen yolcular, 444 0 797 numaralı SunExpress Müşteri Hizmetleri Merkezi’ni arayarak işlemlerini gerçekleştirebilirler. Halihazırda rezervasyonu olan yolcular ise uçuşlarından üç gün öncesine kadar yine Müşteri Hizmetleri Merkezi’ni arayarak ilave orta koltuk için rezervasyon yapabilirler.

BİR CEVAP BIRAK