Ana sayfa Havayolları Yeni Seyahat Planlarınız İçin Esnek Bilet Hakları

Yeni Seyahat Planlarınız İçin Esnek Bilet Hakları

Yeni Seyahat Planlarınız İçin Esnek Bilet Hakları

Yeni rezervasyon yapmayı planlıyorsanız, seyahat tarihinizi ücretsiz değiştirme ya da biletinizi açığa alma hakları ile kendinizi güvende hissedin, planlarınız değişirse uçuşunuzu da değiştirin.

31 Aralık 2020 tarihine kadar olan tüm AnadoluJet seferlerine 21 Mart – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında biletleme yapılması kaydıyla yolcularımız için bazı haklar tanınmıştır.

Belirtilen tarihler arasında düzenlenen biletlerin tarifeli kalkış saatinden önce iptal edilmiş olması kaydıyla aşağıdaki kurallar doğrultusunda işlem yapılabilecektir.

Seyahat planlarında değişiklik olan yolcularımız;

Seyahat planları belli ise;

  • Biletlerini, 31 Aralık 2021 tarihine kadar olan seferlere değişiklik ceza bedeli olmaksızın değiştirebileceklerdir.

Seyahat planları henüz belli değilse;

  • Biletlerini, 31 Aralık 2021 tarihine kadar olan herhangi bir tarihte gerçekleşecek uçuşta tekrar kullanmak üzere açığa alabileceklerdir.

Rezervasyon iptal/iade taleplerinde;

  • İade ve iptal talepleri orijinal ücret kuralları doğrultusunda yapılacaktır.

Kural ve Koşullar

  • Biletleme işlemi 21 Mart – 31 Aralık 2020 (dahil) tarihleri arasında yapılmış olmalıdır.
  • ‘Ücretsiz Değişiklik İşlemi’ ve ‘Açığa Alma Hakkı’ kapsamında; mevcut biletin ilk uçuş saati öncesinde iptal işlemi yapılması gerekmektedir. İptal edilmeyen biletler No-show kabul edilecektir.
  • 21 Mart 2020 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılan biletlemeler için yolcular sınırsız değişiklik yapabilir.
  • Değişiklik veya açığa alma işlemleri Türk Hava Yolları satış ofisleri, çağrı merkezi veya biletin satın alındığı acenteler ile gerçekleştirilebilir.
  • Açığa alma veya değişiklik işlemlerinde ortaya çıkabilecek ücret farkları (işlem bedeli, kur farkları, sınıf, tarih ve parkur değişikliğinden doğan farklar, vergi farkları) yolcudan tahsil edilecektir.

BİR CEVAP BIRAK