Ana sayfa Dünyada Havacılık Sibirya’dan Türkiye’ye turist getirecek

Sibirya’dan Türkiye’ye turist getirecek

AZUR Air, Rusya’nın Sibirya Federal Bölgesi’nin başkenti Novosibirsk’ten İstanbul’a turist getirecek.

Tur operatörü ANEX Tour’un operasyon ortağı AZUR Air, Sibirya Federal Bölgesi’nin başkenti Novosibirsk’ten İstanbul’a uçuş düzenleyecek. İstanbul’a ilk direkt uçuş 29 Ekim tarihinde başlayacak.

Seyahat acenteleri, Novosibirsk’e komşu bölgelerden de uçuşların talep göreceğine inandıklarını belirtti.

İSTANBUL’A DİREKT UÇACAK

AZUR Air, Novosibirsk – İstanbul uçuşlarını Boeing 757-200 tipi uçaklarla gerçekleştirecek.

AZUR Air bu rotada uçuş düzenleyecek ilk Rus havayolu firması olacak.

Novosibirsk Tolmachevo Uluslararası Havaalanı’ndan ZF-269 uçuş koduyla düzenlenecek uçuşlar haftada iki kez, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleşecek.

İstanbul’dan ZF-270 koduyla düzenlenecek dönüş uçuşları aynı günlerde gerçekleştirilecek. Seyahat süresi yaklaşık 6 saat olacak.

SİBİRYA – İSTANBUL UÇUŞLARININ BİLET FİYATLARI NE KADAR?

İstanbul uçuşları için bilet satışları, havayolunun web sitesi azurair.com’dan satın alınabiliyor ve en düşük tek yön bilet fiyatı 13.8 bin Ruble’den (yaklaşık 1.300 TL) başlıyor.

Azur Air’in partneri olan Anex Tour da bu uçuşlar kapsamında 7 günlük tatil paketleri sunacak. 7 günlük, iki kişilik tatil paketi fiyatları ise 60.5 Ruble’den başlıyor.

YAKIN BÖLGELERDEN TURİSTLER DE NOVOSİBİRSK ÜZERİNDEN UÇACAK

Sibirya Bölgesi’nde faaliyet gösteren acentalar Rus Tur Operatörleri Birliği, ATOR temsilcilerine yaptıkları değerlendirmelerde; “AZUR Air’in Novosibirsk’ten İstanbul’a uçuş başlatma kararını genel olarak olumlu değerlendirdiklerini; Kemerovo ve Krasnoyarsk gibi komşu şehirlerden de Novosibirsk uçuşlarının talep göreceğini” belirttiler.

 

BİR CEVAP BIRAK