Ana sayfa Güncel Prof. Dr. Osman Müftüoğlu: Uçakla seyahat etmekten korkmayın!

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu: Uçakla seyahat etmekten korkmayın!

Hürriyet Gazetesi yazarı Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, bugünkü köşe yazısında uçak seyahatlerine ilişkin dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu: Uçakla seyahat etmekten korkmayın!maskHürriyet Gazetesi yazarı Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, bugünkü köşesinde uçak seyahatlerinde alınan önlemlere ilişkin bir yazı kaleme aldı.

“Net ve açık gözlemim şu: Eğer önlemleriniz yeterliyse, uçakla seyahat etmekten korkmayın. Biliniz ki Türk Hava Yolları süreci büyük bir dikkat ve itinayla yürütüyor.” yazan Müftüoğlu, “Kısacası, eğer siz önerilen tedbirlere gereken uyumu gösterirseniz herhangi bir sorun yaşamadan yolculuğunuzu güvenle tamamlayabiliyorsunuz. ” önerisinde bulundu.

İşte Müftüoğlu’nun bugünkü köşe yazısı

Net ve açık gözlemim şu: Eğer önlemleriniz yeterliyse, uçakla seyahat etmekten korkmayın. Biliniz ki Türk Hava Yolları süreci büyük bir dikkat ve itinayla yürütüyor. Yolcuların yapabilecekleri kuralsız bazı davranışlara da asla izin vermiyor. Uçuş sürecinde gerekli korunma önlemlerine dikkatle uymaya gayret ediyor. Uçağa binerken yolculara verdikleri “hijyenik kitler” mükemmel hazırlanmış. Uçuş sürecinde doğru uyarılar yapılıp, uçak içi hareketlilik kısıtlanmış, baş üstü dolapların kullanımı da yasaklanmış. Bunların hepsi doğru ve yerinde önlemler. Kısacası, eğer siz önerilen tedbirlere gereken uyumu gösterirseniz herhangi bir sorun yaşamadan yolculuğunuzu güvenle tamamlayabiliyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK