Ana sayfa Havacılık SunExspress’ten Personellerine Performans Ödülleri

SunExspress’ten Personellerine Performans Ödülleri

SunExpress’in yıl boyunca başarılı bir performans gösteren kabin personelinin ödüllerini, yapmış olduğu özel bir törenle sahiplerini teslim etti.

SunExpress, geçen yıl başlattığı WOW Ödülleri ile jest ve yaklaşımlarıyla yolcu memnuniyetini arttıran, ani durumlarda hızlı ve doğru aksiyon alarak uçuşlarda fark yaratan kabin ekibi üyelerini ödüllendirdi.

Törende ayrıca 2015 yılından bu yana yıl boyunca en iyi performans gösteren SunExpress kabin ekiplerinin ödüllendirildiği Personel Ödülleri de dağıtıldı.

Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan SunExpress Genel Müdürü Jens Bischof, gösterdikleri üstün performanstan ötürü tüm kabin ekiplerini tebrik etti. “Bu ödüller, gösterdiğiniz muazzam çaba ve çalışkanlığın biz ve yolcularımız tarafından takdir edildiğinin bir göstergesidir. İşinizi böylesine büyük bir başarı ile yürüttüğünüz için her birinize içtenlikle teşekkür ediyorum” dedi.

Antalya, İzmir, İstanbul ve Ankara merkezlerinden 92 kabin ekibi üyesinin ödüllendirildiği törende SunExpress Genel Müdürü Jens Bischof ve Kabin Hizmetleri Grup Müdürü Ferah Erkan, ödül kazananlar adına TEMA Vakfı’na bağışlanan fidanların sertifikalarını sahiplerine teslim etti.

 

BİR CEVAP BIRAK