Ana sayfa Güncel SHGM’ye 3713 Sayılı Kanun İle Atananlardan İstenilen Belgeler

SHGM’ye 3713 Sayılı Kanun İle Atananlardan İstenilen Belgeler

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesinden yayımlanan duyuruya göre 3713 Sayılı Kanun ile Sivil Havacılık Müdürlüğüne Atananlardan İstenilen Belgeler açıklandı.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü bünyesinde 3713 sayılı kanunla yerleştirmesi yapılanlardan istenilen belgeler açıklandı.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesinden yayımlanan duyuruda ise şu ifadelere yer verildi:

“3713 Sayılı Kanun gereği yerleştirme sonuçlarına göre Genel Müdürlüğümüz kadrolarına, DPB tarafından yerleştirilen adaylardan istenecek belgeler aşağıda yer almaktadır. Adayların, atama işlemlerinin yapılabilmesi için aşağıda belirtilen belgeleri hazırlayarak, 31 Ocak 2017 Salı günü mesai bitimine kadar, “Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Evrak Birimi, GMK Bulvarı 128/A Maltepe / ANKARA “adresine şahsen veya gönderi (APS/Kargo/Posta olarak yapılacak müracaatlarda doğabilecek gecikmelerden Genel Müdürlüğümüz sorumlu olmayacaktır) yolu ile müracaat etmeleri gerekmektedir.” denildi.

İSTENİLEN BELGELER

1- Diploma veya mezuniyet belgesinin (yurt dışındaki üniversitelerden mezun olan adaylar için YÖK tarafından denkliği onaylanmış belge) noter ya da mezun olduğu okul tarafından onaylanmış örneği ya da şahsen yapılacak müracaatlarda aslı gösterilmek kaydıyla fotokopisi İnsan Kaynakları Müdürlüğünce onaylanacaktır,

2- T.C. Kimlik Numarasının bulunduğu Nüfus Cüzdanının fotokopisi,

3- DPB yerleştirme belgesinin bilgisayar çıktısı,

4- Erkek adaylar için yetkili askerlik şubelerince düzenlenmiş veya e-devlet kapısı üzerinden çıktısı alınmış barkodlu askerlik durum belgesi (Askerliğini yapmış olan adaylar için terhis belgesi),

BİR CEVAP BIRAK